Dekoratyvinė skalda kapams ir akmenukai

Paminklai VilniujeSkaldų rūšių, dydžių bei jų spalvų turime įvairių. Pilkų, taškuotų, baltų, juodų, juodų blizgių, žalsvų, rausvų. Šiuo metu populiariausia skalda kapams yra pilka taškuota. Skaldų dydžiai: smulki, vidutinė ir stambi. Netoliese esant medžių, kapavietę geriausia padengti smulkia skalda kapams, kadangi ji neturi tarpų, ir joje neprikrenta lapų ar spyglių, lengva prižiūrėti. Skalda dengiama 5cm storio sluoksniu.  Taip pat turime ir gludintų stambių akmenukų „Jūros gludinti akmenys“. Dekoratyvinės skaldos kaina priklauso nuo jos rūšies, dydžio. Susisiekite su mumis ir tikrai pakonsultuosime visais Jums kylančiais klausimais. Dekoratyvinė skalda, nuolaidos. Mūsų Google+ paskyra: Google+ Dengdami kapavietę skaldele sutankiname gruntą, dengiame plėvele: „geotekstilė“ arba „agrotekstilė“. Plėvelė geotekstilė- patvari, stipri, turinti adatos dydžio skylutes, lyjant lietui skaldelės neapsemia vanduo, jis nubėga į gruntą, dėl to skaldelė nežaliuoja. Ši plėvelė ypatingai stipri, per ją neperauga žolės ir ji gyvuoja daugiau nei 10 metų. Plėvelė agrotekstilė- silpnesnė, taipogi su adatos dydžio skylutėmis, bet jos kokybiško gyvavimo laikas virš 3 metų. Kitais žodžiais, tai ekonomiškesnis variantas.

Kapo dekoravimas skalda

Skalda kapamsPildami skaldą, galime išgauti bet kokią gėlinuko formą: apvalią, širdies, lanko, takelio ar bet kokią kitą. Visada laukiame Jūsų norų bei užsakymų. Jeigu sugalvojote projektą, bet neturite galimybės jį atlikti - kreipkitės, tikrai pakonsultuosime ir manome, jog įgyvendinsime Jūsų svajonę.

Skalda kapams ir ne tik. Turime įvairių skaldų kapaviečių dekoravimui. Atliekame kapų tvarkymo ir dekoravimo darbus skaldele. Įrengiame kapavietes.

Populiariausia skalda kapams yra pilka su taškučiais „aguonėlė“. Ji dera prie daugelio kapaviečių ypač iš juodo granito. Ši skalda pakankamai atspari atmosferos poveikiui. Išlieka ilgą laiką šviesi, nežaliuoja, nesamanoja. Skaldą kapuose galima užpilti, bet kokią. Bet pilant, būtina atsižvelgti į kapavietėje dominuojančias granito spalvas. Užpylus tamsią skaldą kapams, kai kapavietėje taip pat dominuoja tamsus granitas, paminklai kapavietė atrodo per tamsi. Dažniausiai, po kiek laiko, ji vis tiek būna keičiama į šviesesnę. Norint išvengti žolės, augančios per skaldą, reikia kokybiškai ir kruopščiai paruošti pačią kapavietę. Naudoti plėvelę, per kurią žolės nelįstų, esant reikalui pakeisti gruntą. Daugiau informacijos galite gauti paskambinę mums mobiliuoju telefonu +37065386254, parašę elektroninį laišką info@kapavieciuprojektai.lt arba užpildę užklausą kontaktų skiltyje. Į ją galite patekti paspaudę kontaktai. Daugiau fotografijų bei kapaviečių pavyzdžių rasite mūsų facebook paskyroje www.facebook.com/kapavieciutvarkymas