Paminklų kainos pagal jų kokybę

  • Paminklai ir jų pavyzdžiai čia: Paminklai
  • Pigiausio paminklo kaina yra 70 eur
  • Vidutiniai paminklai kainuoja nuo 200eur iki 500eur
  • Didelių paminklų kainos nuo 500 iki 700eur

    Sužinokite, nuo ko priklauso paminklo kaina. Pas mus kainos vienos iš žemiausių, bet akmens kokybė geriausia.

Kaina priklauso nuo akmens rūšies, akmens tūrio, paminklo storio, paminklo projekto sudėtingumo, įdėto darbo ir laiko šlifuojant akmenį. Paminklo kaina visada bus didesnė, jei paminklas gaminamas vienetinis, pagal atskirą projektą. Kainai turi įtakos akmens atspalvis, šiuo metu kapinėse dominuoja juodi šlifuoti, poliruoti paminklai. Juodo granito kainai turi įtakos: ilgaamžiškumas, akmens sudėtis, stiprumas, atsparumas įbrėžimams, išliekamumas. Akmens tiekiamo iš Kinijos kaina, visada bus mažesnė. Kiniško akmens paminklu kainosir paminklų kaina iš kiniško granito, yra pastebimai mažesnė, nei kitos rūšies granito kaina. Kiniškas akmuo yra labiau prisotintas geležies, esant drėgnam orui, akmenyje gali pasirodyti rūdies požymių, nes geležies dulkės drėgmėje turi savybę rūdyti.

Paminklas iš Kareliško granito

Tos pačios juodos spalvos paminklas kainuos šiek tiek brangiau, jei jis bus pargabentas iš Karelijos (Rusija), rusiško granito kokybė yra nepriekaištinga, kareliško akmens tūris yra žymiai didesnis nei kiniško, jis yra sunkesnis, stipresnis, ilgaamžiškas. Mūsų praktikoje nebuvo pasitaikę, kad rusiškame granite būtų atsiradę rūdžių požymių, nes šiame granite beveik nėra metalų. Nors rusiškas akmuo lengviau apdirbamas, šlifuojamas, poliruojamas, bet pagaminto paminklo kaina bus visada šiek tiek didesnė, dėl šio akmens išskirtinių savybių.

Paminklas iš švediško akmens

Paminklai kainosJuodas prabangus paminklas bus pagamintas iš švediško granito, kuris atkeliauja iš pačios Švedijos. Iš švediško akmens pagaminto paminklo kaina bus panaši į rusiško, nes šių dviejų granitų savybės yra labai panašios. Švediškas apdirbtas, poliruotas paminklas, atrodo labai prabangiai, nes jame yra daug mažų blizgučių, kurie šiam paminklui suteikia išskirtinumą. Švediškų paminklų kainos yra kur kas didesnės nei kareliškų, nors abiejų paminklų tvirtumas ir atsparumas atitinka aukščiausią klasę.

Kiti faktoriai, turintys įtakos paminklo kainai Paminklų kainos priklauso ir dar nuo vieno aspekto- tam tikros granito rūšies stygio pasaulinėje rinkoje. Pavyzdžiui, dar prieš kelis dešimtmečius ir lietuviško akmens buvo pilni laukai, o dabar esant jo stygiui padidėjusios ir lietuviškų paminklų kainos. Šiuo metu Lietuvoje bei kitose šalyse daugiausia yra išgaunama pilko granito, pilkšvo, šviesaus akmens, todėl paminklų kainos iš šio akmens yra vienos žemiausių. Renkantis paminklus, ne visada paminklų kainos gali atspindėti jų kokybę, akmens rūšį, tai yra- nebūtinai brangesnis paminklas bus iš geresnio akmens. Žvalgantis mažesnės paminklų kainos, bet turint tam tikrą biudžetą, būtina atkreipti dėmesį, kad už minimalią kainą galima išsirinkti ir Švedišką, Karelišką ar Suomišką paminklą. Iš šių paminėtų granitų, paminklų kainos bus mažesnės, jeigu paminklai bus apdirbti dalinai, jų šonai tašyti, galas tašytas nepoliruotas. Dėl šių priežasčių kainos yra mažiausios ir didelį paminklą galima nupirkti už tikrai gerą kainą.

Populiariausi paminklai kapams: vienos arba dviejų dalių Šiuo metu labai populiaru derinti paminklų spalvas iš dviejų ar trijų akmens spalvų ir granito rūšių. Kelių dalių paminklų kainos visada bus didesnės, nei vienos dalies. Inovatyvus ir dėmesį patraukiantis pastarųjų metų derinys yra: Aurora (rausvas granitas)+ Juodas; Juodas granitas + Žalias (swedish green granit); Pilkas granitas + Juodas. Beabejo, renkantis kelių dalių paminklą, iš šių paminėtų derinių, pigiausios paminklų kainos bus trečiojo varianto, kadangi kaip ir minėjome, šiuo metu pilko granito kaina yra viena iš mažiausių. Susisiekite su mumis, pas mus yra bene žemiausios kokybiškų paminklų kainos. Patarsime paminklo išsirinkimo klausimais, neišsirinkus iš jau esamų paminklų, padėsime susikurti antkapį pagal Jūsų norus, suprojektuosime ir įrengsime kapavietę, pastatysime paminklą. Kapų tvarkymas įrengiame ne tik naujas kapavietes, bet ir renovuojame senas, teikiame vienkartinį kapavietės sutvarkymą.

Apsilankykite mūsų Google+ paskyroje: Google+