Kapų tvarkymas Vilniuje, paminklai kapams, jų statymas

Norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad kapų tvarkymas Vilniuje arba kituose miestuose gali būti atliktas nebūtinai praėjus metams po laidotuvių.

Paminklų statymas

Paminklai Vilniuje Paminklų statymas – statome ne tik mūsų pagamintus paminklus, bet ir Jūsų turimus. Kokybiškai pastatyti paminklą, reikia praktikos ir žinių. Nes netaisyklingai pastačius paminklą, jis gali tiesiog atsiklijuoti ir nukristi.

Pamatų betonavimas

                Pamatų betonavimas – kapavietės pamatas turi būti tvirtas. Būtinai armuotas, nes kitu atveju – pamatas skils. Pamatas turi būti išlietas iš kokybiško betono, kitaip jis kapu tvarkymas Vilniujepo kiek laiko pradės byrėti. Byrantis ar trūkstantis, skylantis pamatas, gali pridaryti daug žalos. To pasekoje lūžta plokštės, atsiklijuoja apdaila. Mes žinome kaip betonuoti kapų pamatus, kad jie būti tvirti ir ilgaamžiai. Suteikiame garantiją.

Kapo dengimas kapų plokštėmis

Kapo dengimas plokšte   Kapo dengimas kapų plokštėmis – šiuo metu yra įvairiausių rūšių ir spalvų granito plokščių. Kapas uždengtas plokštėmis yra ilgaamžiškiausias. Jei darbai atlikti kruopščiai, kokybiškai ir iš kokybiškų medžiagų. Kapavietės pamatas silpnas? Lūžus pamatui, plokštės skyla... Mes Jums galime garantuoti, kad mūsų atlikti darbai yra aukštos kokybės.

Kapaviečių dekoravimas skalda

 DekoraSkalda kapamstyvinė skalda – turime įvairių skaldos pavyzdžių. Dekoruojame kapavietes skalda, su garantija nuo žolių. Paprasta užpilti skaldą. Bet nėra taip paprasta užpilti, kad neaugtų žolės. Apsaugai - mes naudojame sukauptas žinias ir technologiją nuo žolių. Tad mūsų dekoruota kapavietė bus graži ir nevirs žolių lauku.

Trinkelių klojimas kapinėse

Trinkelių klojimas kapinėse Trinkelių klojimas – dar viena paslauga teikiama kapu tvarkymas Vilniuje. Ši paslauga teikiama ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje. Turime įvairių formų ir spalvų trinkelių. Trinkeles klojame ne tik aplink kapą, bet ir kapo viduje. Galime iš trinkelių padaryti laiptelius, ar išgrįsti taką.

Paminklų ir bortų atnaujinimas

Paminklų atnaujinimas Paminklo ir teraco atnaujinimas – atnaujiname paminklus, tvoreles, bortelius. Šveičiame ir atnaujiname teracą. Seni paminklai gali būti kaip nauji. Po mūsų atnaujinimo darbų, kapavietė ir vėl atrodo kaip nauja.

Raidžių kalimas ant paminklo

Raidziu kalimas Raidžių kalimas ant paminklų – raidžių kalimas ant paminklų ne tik Vilniuje, bet ir aplinkiniuose rajonuose. Kalame nuo paprasčiausio, iki sudėtingiausio šrifto. Galime raides ir skaičius iškalti, ant bet kokios rūšies paminklo.

Kapaviečių restauravimas

Kapaviečių restauravimas Kapaviečių restauravimas – renovuojame senas kapavietes. Atliekame dalinį arba pilną kapavietės restauravimą.

Plytelių klijavimas

Plytelių klijavimas Plytelių klijavimas - klijuojame plyteles kapaviečių viduje ir išorėje. Galime pasiūlyti įvairių plytelių, granitinių, akmeninių, akmens masės plytelių.

Medžių ir kelmų šalinimas

Kelmų salinimas

Medžių ir kelmų šalinimas – medžių pjovimas kapinėse, kelmų rovimas kapinėse. Rauname kelmus su šaknimis. Pjauname tujas ir kitus medžius kapinėse.

 

Mūsų paslaugas sudaro:

 • PAMINKLŲ STATYMAS
 • PAMATŲ BETONAVIMAS
 • KAPO UŽDENGIMAS GRANITU
 • SKALDELĖS IR AKMENĖLIŲ UŽPYLIMAS
 • KAPO UŽDENGIMAS AKMENS GAMINIAIS
 • TRINKELIŲ DĖJIMAS
 • TVORELIŲ IR PAMINKLŲ MONTAVIMAS
 • KAPO DEKORAVIMAS AKMENĖLIAIS
 • PAMINKLO IR TVORELIŲ ATNAUJINIMAS
 • PILNA KAPAVIETĖS RENOVACIJA
 • RAIDŽIŲ IR PORTRETŲ KALIMAS
 • MEDŽIO PJOVIMAS, KELMŲ IR ŠAKNŲ ŠALINIMAS
 • LAIDOJIMO DUOBIŲ KASIMAS
 • KAPAVIEČIŲ PROJEKTAVIMAS
 • PAMATŲ TERACAVIMAS
 • KAPO TVARKYMAS PO LAIDOTUVIŲ
 • IR KITI SĄRAŠE NEPAMINĖTI DARBAI.
PREKIAUJAME: PAMINKLAIS, GRANITINĖMIS TVORELĖMIS, SKALDA, GĖLINUKAIS, ŽEME IR KT.

* Dirbame visoje Lietuvoje.

Apsilankykite mūsų Google+ paskyroje: Google+ 

Apsilankykite mūsų facebook paskyroje https://www.facebook.com/kapavieciutvarkymas

Paminklų kainosKapų tvarkymas Vilniuje, taip pat tvarkome kapavietes visoje Lietuvoje. Įrengiame naujas kapavietes, atliekame kapavietės rekonstrukciją. Kapų tvarkymas Vilniuje dengiant granito plokštėmis, pamatų teracavimas, kapaviečių projektavimas. Dengimas granito plokštėmis – vienas iš geriausių, ilgaamžiškiausių kapavietės tvarkymo būdų. Uždengus kapą kapų plokštėmis, priežiūra tampa lengva ir paprasta. Paslauga- Kapų priežiūra ir nuolatinį kapo tvarkymą, teikiame Vilniuje ir Vilniaus rajone. Teikiame kokybiškas kapų tvarkymas Vilniuje paslaugas. Dirbame jau penktus metus, dirbame atsakingai,  kruopščiai, tvarkingai, kokybiškai. Dirbame visose Vilniaus ir Vilniaus rajono kapinėse.